Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.Dofinansowanie z programu Interreg Europa

Od 7 maja do 22 czerwca 2018 roku można składać wnioski o dofinansowanie z programu Interreg Europa. Wnioski są składane wyłącznie elektronicznie za pomocą systemu iOLF.

Pakiet dla aplikantów do czwartego naboru jest dostępny na stronie programu Interreg Europa.

Dla polskich instytucji przygotowano materiał pomocniczy – robocze tłumaczenie podręcznika (PDF 3 MB). Zastrzega się jednak, że obowiązujący charakter mają wyłącznie dokumenty w języku angielskim.

W związku z naborem przygotowano szereg narzędzi dla zainteresowanych projektami Interreg Europa.


Na oficjalnej stronie programu można korzystać z:

Kwestionariusza on-line – samoocena pomysłu na projekt.
Ponadto do Państwa dyspozycji pozostawia się także pomoc doradczą (w oficjalnym języku programu - po angielsku). Jednak z uwagi na obszar programu, obejmujący 30 państw oraz w związku z przestrzeganiem zasady równego traktowania beneficjentów, Sekretariat jest ukierunkowany przede wszystkim na aplikantów wiodących.

Aplikanci wiodący mogą skorzystać z:

Webinariów dla wnioskodawców wiodących. 

Tematyka, terminy i rejestracja:
 Wszyscy zainteresowani mogą korzystać z:
Sesji pytań i odpowiedzi on-line. Ich terminy i rejestrację można znaleźć na stronie programu Interreg Europe.

 W Polsce informacji na temat programu i naboru udziela Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju – Krajowy Punkt Kontaktowy Interreg Europa.

Zachęcamy także do zapoznania się z prezentacją z dnia informacyjnego na temat 4. naboru (18 kwietnia 2018, Warszawa, MIiR).

Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowyW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.